Sadelik ve zarafet, S PRO'nun tasarımının temel taşlarıdır. Bu harika makine, vücudunuzun hareketlerini okur, ileri teknolojisi sayesinde sizi dengede tutar ve inanılmaz bir sürüş sağlar. Sadece birkaç dakika içinde herkes temel sürüş becerilerinde ustalaşabilir ve S PRO'nun hız, menzil ve sağlam özelliklerinin keyfini çıkarabilir.
 • 3dakikalar
  Usta sürüş becerileri
 • 4zaman
  Yürümekten daha hızlı
 • 15°
  Derecelendirilebilirlik
 • 22Km
  Ultra uzun sürüş mesafesi
 • Kendi kendine indüksiyon yapma
  LED gökkuşağı lambası
Multiple precision sensors recognize and continuously read every move your body makes.
The S PRO then, almost instantly, at a rate of 200 times per second,
makes adjustments to ensure your balance, speed and direction are maintained.
Literally, four times faster than walking. How efficient is that? The S PRO is not only stable it's quick and long-ranging, traveling at speeds of up to 6 kph and distances of up to 22 kilometers.
 • 800w
  rated power, dual motor
 • 18km/h
  Comfortable speed
 • 70km/h
  70 maximum torque
Climbs Inclines and Traverses Small Obstacles
Although the S PRO is sleek and boasts a streamlined profile, it easily handles urban environments, including pavement and packed dirt surfaces. Thanks to its dynamic design and powerful algorithms that respond to a rider's demands, it can also climb 15 degree inclines and easily traverse small obstacles.
Customizable LED Lights Lamp
The S PRO's lighting options not only enhance a rider's safety, the customizable selections add a measure of fun to your ride. LED lighting colors can be selected for each of the unit's functions – stopping, slowing down, turning and more. Choose from 16 million colors combinations and make your S PRO your own.
The remote-control feature allows for adjustable speed and 360 degree turns. You can drive items from Point A to Point B, entertain your friends and family with your driving prowess, play around with your pets and more.
A high-performance 18650-lithium battery comes standard with your S PRO. It's lightweight, durable, reliable and ensures a ride of up to 30 km.
With customizable software upgrades and settings, your phone can also serve a remote control unit and dashboard that displays your current speed. Also embedded is a status diagnostic function which alerts you of any disturbance caused to your vehicle while you are away and also if any fault occurs while the Ninebot S PRO is in use.
With a small footprint that is lightweight, the S PRO can fit neatly into all sorts of small spaces, including your car's trunk, with ease. And, the unit's compact frame is constructed of the highest quality aircraft-grade magnesium alloy, which ensures its impressive durability.
High-quality tires and wheel hubs help ensure a rider's comfort and safety. The S PRO's 10.5-inch vacuum tires deliver better shock absorption performance than typical 6- to 8-inch solid tires. At the same time, their computer-designed tread patterns assist in ensuring a stable ride.
Manufactured with the strongest, most durable materials, the S PRO's quality is unmatched by any product in its class. It's lightweight, durable and sure to stand the test of time.
Rider safety has always been, and continues to be, Ninebot's top priority. With products covered by over 400 patents, Ninebot together with Segway, have infused the S PRO with more than 16 years of safety technology experience. Patented technology automatically stops the motor when a rider lifts it to avoid damage or injury. The S PRO has also passed shock resistance reliability tests and meets military grade standards. In fact, each S PRO is required to pass 50 rigorous quality tests before being approved for sale. In addition to all the S PRO's safety features, it's still important to always ride courteously and safely.
You can quickly and easily personalize the height of the S PRO's knee control bar, for maximum comfort, by making a simple modification. Turn the height adjustment knob counterclockwise and pull the knee control bar to your desired height - from 611 mm to 866 mm. Then turn the knob clockwise to tighten. For areas that are not appropriate for riding, use the retractable guide bar, which works along with the built in balance-assistance function to allow you to pull the unit around obstacles.
Ergonomic foot-control pad for
safety and riding comfort
It's all in the details – and the S PRO's design details are impressive. Its ergonomically correct foot control pads provide a maximum curvature radius for your inner leg, ensuring that you are as comfortable riding as you would be standing. The unit also features a guide bar that is adjustable and extendable, so you can easily maneuver the S PRO when you're not riding

Her Sürüşü Dört gözle Bekleyin!

Sadelik ve zarafet, S PRO'nun tasarımının temel taşlarıdır. Bu harika makine, vücudunuzun hareketlerini okur, ileri teknolojisi sayesinde sizi dengede tutar ve inanılmaz bir sürüş sağlar. Sadece birkaç dakika içinde herkes temel sürüş becerilerinde ustalaşabilir ve S PRO'nun hız, menzil ve sağlam özelliklerinin keyfini çıkarabilir.

 • 3 dakikalar
  Usta sürüş becerileri
 • 4 zaman
  Yürümekten daha hızlı
 • 15˚
  Derecelendirilebilirlik
 • 30 Km
  Ultra uzun sürüş mesafesi
 • Kendi kendine indüksiyon yapma
  LED gökkuşağı lambası

Bir S PRO'yu Denemek Konusunda Gergin Misiniz?
Endişeye gerek yok - başlamak çok kolay.

Çoklu hassas sensörler, vücudunuzun yaptığı her hareketi tanır ve sürekli olarak okur.
Ardından S PRO, neredeyse anında, saniyede 200 kez, dengenizi,
hızınızı ve yönünüzü korumak için ayarlamalar yapar.

Yürümekten Dört Kat Daha Hızlı [2]

Kelimenin tam anlamıyla, yürümekten dört kat daha hızlı. Nasıl bu kadar verimli? S PRO yalnızca stabil değil, aynı zamanda hızlı ve uzun menzillidir, saatte 6 km'ye varan hızlarda ve 22 kilometreye varan mesafelerde yol alır.

 • 800 w
  nominal güç, çift motor
 • 18 km/h
  Konforlu hız
 • 70 Nm
  70 maksimum kuvvet momenti

Eğimleri Tırmanır ve Küçük Engelleri Aşar S PRO
şık ve aerodinamik bir profile sahip olmasına rağmen, kaldırımlar ve toprak yüzeyler dahil olmak üzere şehrin üstesinden kolayca gelir. Dinamik tasarımı ve sürücünün taleplerine cevap veren güçlü algoritmaları sayesinde 15 derecelik yokuşları tırmanabilir ve küçük engelleri kolayca aşabilir.

 • Yağmurlu günler/ıslak arazi
 • Çakıl
 • Yokuş
 • Küçük Engeller
 • Tuğla

Özelleştirilebilir LED Işıklı Lamba

S PRO'nun aydınlatma seçenekleri yalnızca sürücünün güvenliğini artırmakla kalmaz, özelleştirilebilir seçimler sürüşünüze bir miktar eğlence katar. LED aydınlatma renkleri, ünitenin her işlevi için seçilebilir – durma, yavaşlama, dönüş ve daha fazlası. 16 milyon renk kombinasyonu arasından seçim yapın ve S PRO'nuzu kendinize ait hale getirin.

 • Far
 • Stop lambası
 • Direksiyon lambası
 • Fren lambası

Bluetooth ile S PRO'nuzu Uzaktan Kontrol Edin

Uzaktan kumanda özelliği, ayarlanabilir hız ve 360 derece dönüş sağlar. Öğeleri A Noktasından B Noktasına sürebilir, sürüş hünerinizle arkadaşlarınızı ve ailenizi eğlendirebilir, evcil hayvanlarınızla oynayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ultra Uzun Sürüş Menzili

Yüksek performanslı 18650-lityum pil, S PRO'nuzla birlikte standart olarak gelir. Hafif, dayanıklı, güvenilir ve 30 km'ye kadar sürüş sağlar.

Siyah Teknoloji Sizi Büyüleyecek

Mühendislerimiz buna “siyah teknoloji” diyor. Tercihlerinizi izleyen, analiz eden ve sürüş tarzınıza daha iyi uyum sağlamak için ünitenin kontrol parametrelerinde ayarlamalar yapan akıllı, kendi kendine öğrenen bir algoritmadır. Bunu, sürücünün ağırlığını, hareketlerini ve hızının yanı sıra birimin sıcaklığını ve elektrik akımını izlemek için sensörlerden yararlanarak yapar. S PRO gerçekten bir mucize.

 • Eğlenceli gençlik
 • Entelektüel bir güzellik

Telefon Numaranız:
Anahtar ve akıllı yönetici asistanınız.

Özelleştirilebilir yazılım yükseltmeleri ve ayarlarıyla, telefonunuz aynı zamanda mevcut hızınızı gösteren bir uzaktan kumanda ünitesi ve kontrol paneli işlevi görebilir. Ayrıca, siz yokken aracınızda herhangi bir problem meydana geldiğinde ve Ninebot S PRO kullanımdayken herhangi bir arıza meydana geldiğinde sizi uyaran bir durum tanılama işlevi de mevcuttur.

 • Hırsız alarmı
 • Gösterge Paneli
 • Araç durum teşhisi
 • Kullanıcı tanımlı ayarlar
 • Donanım yazılımı yükseltmesi
 • Nasıl yapılır

Hafif, Taşınabilir ve Dayanıklı

Hafif ve az yer kaplayan S PRO, arabanızın bagajı da dahil olmak üzere her türlü küçük alana kolaylıkla sığar. Ayrıca, ünitenin kompakt çerçevesi, etkileyici dayanıklılığını sağlayan en yüksek kaliteli uçak sınıfı magnezyum alaşımından yapılmıştır.

Hepsi bir arada Alüminyum Magnezyum Alaşımlı Jant Poyraları

Yüksek kaliteli lastikler ve poyralar, sürücünün konforunu ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. S PRO'nun 10.5 inçlik vakumlu lastikleri, tipik 6 ila 8 inçlik içi dolu lastiklerden daha iyi darbe emme performansı sağlar. Aynı zamanda, bilgisayarla tasarlanmış sırt desenleri, dengeli bir sürüş sağlamaya yardımcı olur.

Uçak Sınıfı Magnezyum Alaşımlı Çerçeve

En güçlü, en dayanıklı malzemelerle üretilen S PRO'nun kalitesi, sınıfındaki hiçbir ürünle karşılaştırılamaz. Hafif, sağlam ve kesinlikle zamana karşı dayanıklıdır.

Onbeş Güvenlik Kontrolü

Sürücü güvenliği her zaman Ninebot'un en büyük önceliği olmuştur ve olmaya devam etmektedir. 400'den fazla patent kapsamındaki ürünlerle Ninebot, Segway ile birlikte S PRO'ya 16 yılı aşkın güvenlik teknolojisi deneyimini kattı. Patentli teknoloji, sürücü yukarı kaldırdığında hasarı veya yaralanmayı önlemek için motoru otomatik olarak durdurur. S PRO ayrıca şok direnci güvenilirlik testlerinden geçmiştir ve askeri sınıf standartlarını karşılamaktadır. Her S PRO'nun satış için onaylanmadan önce 50 zorlu kalite testinden geçmesi gerekir. S PRO'nun tüm güvenlik özelliklerine ek olarak, her zaman nazik ve güvenli bir şekilde sürmek de önemlidir.

 • Koruma kaldırıldığında durur
 • Koruma zayıflayınca durur
 • Aşırı hız uyarısı
 • Kaymaz pnömatik lastik
 • Olağanüstü durum kurtarma tasarımı
 • Arıza alarmı ve kara kutu
 • Kendi kendini test etmedeki gücü
 • Akıllı batarya izleme

Akıllı, Ayrıntılı Tasarım

Güvenlik ve sürüş konforu için ergonomik ayak kumanda pedi

Her şey ayrıntılarda gizlidir, S PRO'nun tasarım ayrıntıları etkileyicidir. Ergonomik olarak doğru ayak kontrol pedleri, iç bacağınız için maksimum bir eğrilik yarıçapı sağlayarak, ayakta dururken olduğu kadar rahat sürüş yapmanızı sağlar. Ünite ayrıca, sürüş yapmadığınız zamanlarda S PRO'ya kolayca manevra yapabilmeniz için ayarlanabilir ve uzatılabilir bir kılavuz çubuğa sahiptir.

En Rahat Sürüş İçin Kişiselleştir

Basit bir değişiklik yaparak maksimum konfor için S PRO'nun diz kontrol çubuğunun yüksekliğini hızlı ve kolay bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Yükseklik ayar topuzunu saat yönünün tersine çevirin ve diz kontrol çubuğunu istediğiniz yüksekliğe (611 mm'den 866 mm'ye) çekin. Ardından, sıkmak için düğmeyi saat yönünde çevirin. Biniş için uygun olmayan alanlarda, üniteyi engellerin etrafından çekmek için denge yardımı işleviyle birlikte çalışan geri çekilebilir kılavuz çubuğu kullanın.

Koruyucu Sürüş Donanımını Giy ve Yola Çık!

Her sürüşünüzde bir kask ve koruyucu donanım takmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz, bu nedenle her sürüşün güvenli olmasını sağlamak için bir dizi koruyucu sürüş donanımı tasarladık. Bunlar güçlü ve hafif bir özel kaskın yanı sıra avuç içi, dirsek ve dizlik içerir. Hadi hazırlanın ve yola çıkın! Sürüşten önce, lütfen güvenlik talimatlarını içeren ürün kılavuzunu dikkatlice okuyun.

*Güvenlik için, her S PRO sürüşünüzde kask ve koruyucu donanım takmanız şiddetle tavsiye edilir. Yayalardan, diğer araçlardan ve otoyollardan kaçının.

 1. 25˚ ortam sıcaklığında ve tam şarj kapasitesiyle, 70 kg ağırlığındaki bir sürücü, düz bir yolda 15 km/s'lik sabit bir hızla S PRO'ya binebilir.
 2. Hız, bir yetişkinin normal yürüme hızının 1 m/s (3.6 km/s) olduğu varsayımına göre ölçülür. Gerçek sayı yol durumuna, ortam sıcaklığına ve kilometreye göre değişebilir.
 3. Her zaman trafik kurallarına uyun. Karda, buzda veya çamurlu yollarda araç sürmeyin.
 4. [Ninebot] Uygulaması, Android 4.3 veya üzerini ve iOS 5.0 veya üzerini gerektirir.
 5. Lütfen kılavuzdaki güvenlik talimatını dikkatlice okuyunuz.
 6. Lütfen kılavuzdaki güvenlik talimatını dikkatlice okuyunuz.