GÜVENLİK 1. ÖNCELİĞİMİZDİR

Segway'de müşterilerimizin güvenliğine her şeyin üzerinde değer veriyoruz. Ürünlerimizin kullanımı eğlenceli ve heyecan verici olsa da, sürüş sırasında dikkat etmeniz gereken potansiyel tehlikeler olduğunu biliyoruz.


Aşağıdaki videolar size uygun sürüş tekniklerini gösterecek, potansiyel tehlikelere işaret edecek ve çeşitli ürün tekliflerimizin farklı özelliklerinde size yol gösterecektir.
SEGWAY® PERSONAL TRANSPORTER (PT) SÜRÜCÜ EĞİTİMİ VE GÜVENLİK VİDEOSU

Segway PT güvenli ve uygun sürüş tekniklerinin yanı sıra sürüş sırasında olası tehlikelerden nasıl kaçınacağınızı öğrenmek için bu videoyu izleyin.

Daha Fazla Dil Seçeneği

İzle Şimdi

NINEBOT BY SEGWAY MINIPRO GÜVENLİK VİDEOSU

Size doğru ve güvenli sürüş tekniklerini ve olası tehlikeleri öğretecek olan bu video, hem miniPRO 260 hem de miniPRO 320 için geçerlidir.

İzle Şimdi

Daha Fazla Dil Seçeneği

NINEBOT ONE S1 BY SEGWAY GÜVENLİK VİDEOSU

Segway Ninebot One S1 zorlu bir sürüştür. Bu video size uygun tekniği gösterecek ve kaçınılması gereken potansiyel tehlikelere işaret edecektir.

İzle Şimdi

SEGWAY® SE-3 PATROLLER GÜVENLİK VİDEOSU

SE-3'ü uygun olmayan şekilde sürmek, sürücünün veya başkalarının ciddi şekilde yaralanmasına neden olabilir. Bu video size uygun sürüş tekniklerinin yanı sıra potansiyel tehlikeleri gösterecektir.

İzle Şimdi

NINEBOT PTR GÜVENLİK VİDEOSU

Ninebot PTR için güvenli ve uygun sürüş teknikleri ile potansiyel tehlikeler için bu videoyu izleyin.

İzle Şimdi

İzle Şimdi

NINEBOT ONE E+ GÜVENLİK VİDEOSU

Ninebot One E+ zorlu bir sürüş gerektirir. Bu video size doğru sürüş tekniğini gösterecek ve kaçınılması gereken potansiyel tehlikelere işaret edecektir.

İzle Şimdi

Daha Fazla Dil Seçeneği

i SERİSİ, p SERİSİ, SEGWAY XT, SEGWAY GT GÜVENLİK VİDEOSU

Segway HT için güvenli ve uygun sürüş tekniklerinin yanı sıra sürüş sırasında olası tehlikelerden nasıl kaçınacağınızı öğrenmek için bu videoyu izleyin.

İzle Şimdi