İADE ŞARTLARI


Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Sürüşünüzün keyfini çıkarmanızı istiyoruz. Ürününüzü iade etmek isterseniz, tüm koşulların karşılandığından emin olmak için lütfen aşağıdaki İade Politikasını inceleyin. Bir üründe kusurlu olduğunu düşündüğünüz bir şey farkederseniz, lütfen ürünlerin Sınırlı Garantisine bakın ve buradaki prosedürleri takip edin.

İADE ŞARTLARI


Segway Inc.'den satın alınan ürün, yalnızca orijinal alıcı tarafından ürünün sipariş edildiği tarihten itibaren 30 gün içinde iade edilebilir ve aşağıdaki kriterleri karşılaması gerekir:

  • 1. Kullanılmamış ve aldığınız aynı durumda.
  • 2. Orijinal ambalajında.

İade işlemi başlatmak için lütfen makbuzunuz veya satın alma belgenizle birlikte orders@segway.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Lütfen bizimle iletişime geçmeden ürününüzü geri göndermeyiniz.
Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.


Tüm nakliye masraflarından sorumlu olacaksınız ve ürün bize taşınırken ürüne gelebilecek her türlü kayıp veya hasar riskinden siz sorunlusunuz. Nakliye masrafları iade edilmez. Ürün lityum iyon piller içerdiğinden, geçerli tüm düzenlemelere göre sevk edilmelidir. Lütfen nakliyeden önce taşıyıcıyı piller hakkında bilgilendirdiğinizden emin olun. İzlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmanızı veya nakliye sigortası satın almanızı öneririz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

İade ettiğiniz ürün bize ulaştıktan ve incelendikten sonra, geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz. İade onaylanırsa, geri ödemeniz işleme koyulacak ve kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak iade yapılcaktır. Ödemenizden %15 oranında yeniden stoklama ücreti düşülecektir. İade, iade şartlarına uymadığı için reddedilirse, ürünün size geri gönderilmesi için ödeme yapana kadar ürünü bekleteceğiz. Reddedilen iadeleri, yalnızca ürünü sizden geri aldığımız tarihten itibaren 30 gün boyunca tutacağız.


Sadece normal fiyatlı ürünlerde iade yapılabilmektedir, indirimli ürünlerde maalesef iade yapılamamaktadır.